Kurumsal

Hakkımızda

Gelişmiş madencilik teknolojilerini bir araya getiren Demhan Madencilik, bilgi ve tecrübesiyle mermerin kalitesini dünyaya taşımaktadır.  

Doğal taş üreticisi olarak hammaddemizin kalitesini üretimin tüm aşamalarında izlediğimiz adımlarla yükseltmekteyiz. Ocaklarımızda son hızla çalışarak tüm iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabilmekteyiz.

Demhan Madencilik üretimini gerçekleştirdiği Akhisar King Beige ve Silver Daina mermerlerini hem iç hem de dış pazara sunmakta, dünyanın dört bir yanına da ulaştırmaktadır.

İki fabrika ve iki depomuzda yapılan üretimler Eskişehir’de yer alan merkez ofisimizden hem ülkemize hem de dünyanın farklı notalarına dağılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika kıtasında ABD, Kanada’ya, Afrika kıtasında Moritanya, Fas, Cezayir, Libya, Filistin ve Hindistan’a,  Asya kıtasında Çin topraklarına kadar güvenle ulaşmaktadır.

Hakkımızda
Misyon ve Vizyon

Misyon

Sürdürülebilir bir başarı elde edebilmek için uluslararası kalite standartlarımızı korumak, yenilikçi teknolojileri proseslerimize ekleyerek ülkemizde mermer sektörünün öncüsü olmaktır.

Vizyon

Deneyimlerimizi kullanarak sunduğumuz faaliyetlerde kalitemizi her zaman yükselen bir grafikte tutmak, ürünlerimizin iç ve dış pazarda sahip olduğu payı arttırmak için doğru adımlarla büyümek vizyonumuzdur.

Üretim Alanlarımız

İki fabrika ve iki depomuz ile  üretim kalitemizi her zaman en yükseğe taşımaktayız.